Kariera

 

ENERGOINSTAL SA jako Spółka zajmująca się wykonawstwem i montażem najwyższej klasy kotłów energetycznych przy zastosowaniu najnowszych technologii wytwarzania oraz realizacją projektów energetycznych pod klucz, poszukuje do współpracy osób chcących przyczynić się do jej rozwoju i jeszcze lepszego funkcjonowania na rynku.

Firma poza osobami z bagażem doświadczeń przy realizacji podobnych zadań poszukuje osób po studiach technicznych (szczególnie po kierunku energetyka) ze znajomością języków obcych (j.angielski lub j.niemiecki), charakteryzujących się zaangażowaniem i mobilnością, których celem jest wola rozwoju zawodowego oraz zdobywanie wiedzy.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Działem Kadr, tel. 32 7357205 lub drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza 

Przebieg procesu rekrutacji:


ETAP I
Podczas pierwszego etapu odbywa się weryfikacja kandydatów na dane stanowisko pod względem spełnienia przez nich określonych wymagań. Wszystkie aplikacje są szczegółowo rozpatrywane. Osoby, których kwalifikacje będą odpowiadały wymogom stanowiska, na które jest prowadzony projekt rekrutacyjny zostaną zaproszone na spotkanie.

ETAP II
Przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, mające na celu uzupełnienie wiadomości o kandydacie. 

ETAP III
Etap trzeci dotyczy tylko kandydatów, którzy pomyślnie przeszli wcześniejsze etapy i polega na rozmowie z Kierownikiem Działu bądź Wydziału, dla którego prowadzona jest rekrutacja. W czasie tej rozmowy kandydat ma możliwość zapoznania się z charakterem pracy oraz zakresem obowiązków na stanowisku, na które zostanie zatrudniony.

Aby ubiegać się o wybrane stanowisko należy wypełnić formularz aplikacyjny on line.

Energoinstal
Enipro ZEC Energoservice Energorem El-Gor ENIZO
Enitech TL InterBud West Energoinstal Enitec